poniedziałek, 1 września, 244 dzień 2014 roku   Imieniny obchodzą: Bronisława, Bronisz, Idzi
Link do katalogu OPAC
STRONA GŁÓWNA arrow PLACÓWKI arrow Filie

skaluj tekst [ + ]    [ - ]
Dzielnicowa Biblioteka Publiczna
43-300 Bielsko-Biała  ul. 11 Listopada 40
tel. (33) 812 32 04
e-mail: dzielnicowa@ksiaznica-beskidzka.finn.pl
Kierownik: Barbara Jeziorek
Czytaj całość…
 
Filia Integracyjna KB
43-300 Bielsko-Biała ul. Rychlińskiego 20
tel. (33) 816 29 05
e-mail: integracyjna@ksiaznica-beskidzka.finn.pl
Kierownik: Genowefa Mandau

Czytaj całość…
 
Hałcnów
43-300 Bielsko-Biała ul. M. Szewczyk 1
tel. (33) 810 71 04
e-mail: halcnow@ksiaznica.bielsko.pl
Kierownik: Marta Mencel

Czytaj całość…
 
Kamienica
43-300 Bielsko-Biała ul. Karpacka 125

tel. (33) 811 34 71
e-mail: kamienica@ksiaznica.bielsko.pl
Kierownik: Dorota Stadler
Czytaj całość…
 
Komorowice
43-300 Bielsko-Biała ul. Olimpijska 16
tel. (33) 812 27 13
e-mail: komorowice@ksiaznica.bielsko.pl
Kierownik: Janina Lepianka

Czytaj całość…
 
Lipnik
43-300 Bielsko-Biała ul. Lipnicka 133
tel. (33) 810 01 64
e-mail: lipnik@ksiaznica.bielsko.pl
Kierownik: Beata Żyrek

Czytaj całość…
 
Mikuszowice Krakowskie
43-300 Bielsko-Biała ul. Żywiecka 302
tel. (33) 816 29 01
e-mail: mikuszowicekrakowskie@ksiaznica.bielsko.pl
Kierownik: Barbara Kwaśna

Czytaj całość…
 
Mikuszowice Śląskie
43-300 Bielsko-Biała ul. Olszówka 2
tel. (33) 816 29 02
e-mail: biblioteka.mikuszowiceslaskie@onet.pl
           mikuszowiceslaskie@ksiaznica.bielsko.pl          
Kierownik: Grażyna Korzeniowska-Starczak
Czytaj całość…
 
os. Wojska Polskiego
43-300 Bielsko-Biała ul. Stawowa 29
tel. (33) 818 09 42
e-mail: wojskapolskiego@ksiaznica.bielsko.pl
p. o. kierownik: Stanisław Gdula

Czytaj całość…
 
os. Słoneczne
43-300 Bielsko-Biała ul. M. Reja 18
tel. (33) 822 87 79
e-mail: sloneczne@ksiaznica.bielsko.pl
Kierownik: Mariola Fender

Czytaj całość…
 
Czytaj całość…
 
os. Karpackie
43-300 Bielsko-Biała ul. Doliny Miętusiej 15
tel. (33)  818 65 36
e-mail: karpackie@ksiaznica.bielsko.pl
Kierownik: Barbara Kasprzycka
Czytaj całość…
 
os. Kopernika
43-300 Bielsko-Biała ul. Jesionowa 13
tel. (33) 812 24 68
e-mail: kopernika@ksiaznica.bielsko.pl
Kierownik: Konrad Zwaryczuk
Czytaj całość…
 
os. Złote Łany
43-300 Bielsko-Biała ul. Jutrzenki 20 (na piętrze z dostępem do windy)
tel. (33) 816 29 04
e-mail: zlotelany@ksiaznica.bielsko.pl
Kierownik:
Małgorzata Chwastek
Czytaj całość…
 
Stare Bielsko
43-300 Bielsko-Biała ul. Sobieskiego 130
tel. (33) 811 55 75
e-mail: starebielsko@ksiaznica.bielsko.pl
Kierownik: Anna Gwóźdź
Czytaj całość…
 
Straconka
43-300 Bielsko-Biała ul. Górska 133

tel. (33) 816 29 03
e-mail: straconka@ksiaznica.bielsko.pl
Kierownik: Irena Gara

Czytaj całość…
 
Wapienica
43-300 Bielsko-Biała ul. Cieszyńska 367
tel. (33) 818 31 96
e-mail: wapienica@ksiaznica.bielsko.pl
Kierownik: Irena Hassinger
Czytaj całość…
 


 
Wrzesień 2014
P W Ś C P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Październik 2014
P W Ś C P S N
29301 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Firmy - Bielsko-Biała
   
Polityka prywatności - FAQ - Kontakt - Pliki cookies
       
Copyright © 1997-2014 by Książnica Beskidzka - Bielsko-Biała
Euroregion Slaska Biblioteka Cyfrowa BIP Europe Direct