• Książnica Beskidzka

  Książnica Beskidzka

  Największa Biblioteka Publiczna Podbeskidzia Read More
 • Książnica Beskidzka

  Książnica Beskidzka

  Zapraszamy od poniedziałku do soboty Read More
 • Książnica Beskidzka

  Książnica Beskidzka

  Zapraszamy od poniedziałku do soboty Read More
 • 1
 • 2
 • 3
Książnica Beskidzka
ksiaznica.bielsko.pl
INFORMACJE O ZBIÓRCE
Książka do domu
to cykliczne działanie Książnicy Beskidzkiej w Bielsku-Białej
więcej
Spotkanie z Remi Horn Jakubowskim
11 kwietnia w Książnicy Beskidzkiej odbyło się spotkanie z Remi Horn Jakubowskim, dziennikarzem, scenarzystą i reżyserem filmów dokumentalnych, autorem książki pt. Chiny. Imperium herbaty.
więcej
Rocznica śmierci Zofii Kossak-Szczuckiej
9 kwietnia 2018 roku mija 50. rocznica śmierci Zofii Kossak-Szczuckiej, pisarki, publicystki, współzałożycielki „Żegoty”
więcej
Rusza VII edycja programu profilaktycznego „Świat wokół nas – zagrożenia”

Książnica Beskidzka w Bielsku-Białej otrzymała dofinansowanie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, uchwalonego przez Radę Ministrów wieloletniego programu na lata 2016-2020. W ramach Programu zdefiniowany został Priorytet 1 „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych”, którego celem jest wzmocnienie aktywności czytelniczej w bibliotekach publicznych poprzez kreowanie wzrostu liczby wypożyczanych publikacji oraz wzrostu liczby czytelników. Szczególny nacisk został położony na budowanie nawyków czytelniczych poprzez stały dopływ nowości wydawniczych, możliwość systematycznego ubytkowania (aktualizacja zasobów), a w konsekwencji zwiększenie oferty czytelniczej dla użytkowników bibliotek.

Książnica Beskidzka w Bielsku-Białej otrzymała kwotę 143 700 złotych, z której do wszystkich agend udostępniania zbiorów będzie realizowany zakup książek i audiobooków.

Zapraszamy wszystkich czytelników, a osoby, które z jakiś przyczyn jeszcze nie skorzystały z naszej oferty serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Image 1
Image 2
Image 4
Image 5
Image 6
Image 7
Image 8