Wiadomości
ksiaznica.bielsko.pl

Wyjątkowy plebiscyt dla całej Rodziny
w 100-lecie Odzyskania Niepodległości Państwa Polskiego!

Wybierz swoją ulubioną Książkę z dzieciństwa!

Jesteśmy dumni z naszych autorów i ich książek, dlatego chcemy z Waszą pomocą, drodzy Czytelnicy, stworzyć listę stu bestsellerów dla dzieci i młodzieży na 100-lecie Niepodległości, czyli najpiękniejszych, najśmieszniejszych, najciekawszych, wzruszających, magicznych i inspirujących, polskich książek.

Czekamy na tytuły książek polskich autorów, mających podstawowe cechy dobrej literatury czyli to coś, co nigdy się nie nudzi niezależnie od wieku, to, co czytane po kilka razy od początku potrafi nas wciąż zaciekawić i zaskoczyć. Czekamy na tytuły książek wyjętych z lamusa i tych właśnie przeczytanych, pachnących jeszcze nowością. Czekamy na tytuły ulubionych książek dzieci i tych dorosłych, którzy na chwilę chcą powrócić do świata dzieciństwa. Czekamy na wspaniałe propozycje łączące w sobie literaturę z pasją, fantazję z realizmem, niezapomniane, warte polecenia, książki krążące między pokoleniami i łączące pokolenia.

O umieszczenie danego tytułu na liście decydują czytelnicy Książnicy Beskidzkiej, którzy do 30 listopada przyślą drogą e-mailową lub przekażą bibliotekarzowi wypełniony formularz z tytułem ulubionej, polskiej książki z dzieciństwa.

Każdy głos bierze udział w losowaniu nagród. Plebiscyt trwa od 15.10.2018 r. do 30.11.2018 r. Losowanie nagród dla uczestników plebiscytu odbędzie się podczas grudniowego spotkania autorskiego z Renatą Piątkowską.

Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu przeprowadzenia losowania. Poprzez podanie swoich danych osobowych uczestnik wyraża zgodę na opublikowanie jego nazwiska na stronie internetowej biblioteki.

regulamin
weź udział